Še drugi pick iz te tekme. Damir je trenutno v vrhunski formi in mislim da je tale meja veliko prenizka, tako da igram z visokim vložkom. Na zadnji tekmi proti Zagrebu je dosegel 24 točk in bil s količnikom učinkovitosti 36 MVP tega kola lige ABA. Proti Barceloni je le 3x vrgel iz igre in se ustavil pri petih točkah, tekmo prej proti Crveni Zvezdi pa je dosegel 11 točk. Trener Filipovski ob poškodbi Jagodnika zanj nima zamenjave in tako ima poleg Greena največjo minutažo v moštvu Olimpije. Ima odličen met za 3(zna zadeti tudi iz osmih metrov), solidno izvaja proste mete in za svojo višino tudi odlično prebija obrambne igralce. Na tekmo pa redno pobira tudi po 3 skoke v napadu, kar je še dodaten plus.Glede na to da bi morala biti Andersen in Lavrinovič zadolžena za Vardo, bo za Markoto na začetku tekme najverjetneje zadolžen Stonerook, ki je kar za 7 cm nižji in s svojimi 34 leti tudi ni več najhitrejši in bo težko zaustavljal prodore Markote. Markota pa bi s tem že v prvi četrtini imel okoli 5-7 točk, v nadaljevanju pa bo menda zadel še kakšen met :)...see more
Oct 27 aP 16:54-Share-Comment-Like